Menu
Obec Čierna Voda
Čierna Voda
Čierna Voda
Feketenyék

Očkovanie proti COVID-19 v obci Čierna Voda - COVID-19 elleni oltás Feketenyéken

Očkovanie proti COVID-19 v obci Čierna Voda - COVID-19 elleni oltás Feketenyéken

Občania, ktorí majú o očkovanie záujem, sa môžu prihlasovať na telefónnych číslach 0911 265 372 alebo 0911 211 862. Az érdeklődők az alábbi telefonszámok egyiken jelentkezhetnek 0911 265 372 vagy 0911 211 862.

Vážení občania, milí Čiernovodčania,

ako starostka obce Vám chcem oznámiť dobrú správu, že obec pripravuje postupné očkovanie obyvateľov proti nebezpečnej nákazlivej chorobe COVID 19 vakcínou Pfizer. Momentálne sa zabezpečuje očkovanie obyvateľov nad 70+ a občanov, ktorí budú týmto občanom vykonávať doprovod. Týka sa to všetkých, ktorí majú trvalý ale aj prechodný pobyt v obci Čierna Voda. Občania, ktorí majú o očkovanie záujem, sa môžu prihlasovať na telefónnych číslach starostky obce a to na čísle 0911 265 3720911 211 862, alebo priamo dňa 08.05.2021 v sobotu v čase od 9,00 hod. do 15,00 hod. v kultúrnom dome, kde budem osobne spisovať zoznam záujemcov. Prihlásenie môže vykonať aj rodinný príslušník záujemcu. Všetci prihlásení občania na očkovanie budú oboznámení s presným dátumom a termínom očkovania včas a to v najbližšom možnom termíne. Vážení občania využite túto možnosť a prihláste sa. Samozrejme, že postupne táto možnosť očkovania bude zabezpečená aj pre ďalšie vekové skupiny. Som veľmi rada, že budeme patriť v okrese a v kraji medzi tie obce, ktoré takúto službu vedia pre svojich obyvateľov zabezpečiť.

S úctou

Mgr. Zuzana Csadyová, starostka obce

 

Tisztelt lakosok, kedves feketenyékiek!

Falunk polgármester asszonyaként örömmel tölt el, hogy egy jó hírt oszthatok meg Önökkel. Községünk a COVID 19 megbetegedés Pfizer vakcinával történő oltás előkészületein dolgozik. Jelenleg a 70 év feletti lakosoknak, ill. az őket kísérő személyeknek van lehetőségük oltást igényelni. Az oltásra állandó és ideiglenes lakhellyel rendelkező lakosaink egyaránt jelentezhetnek. Az érdeklődők az alábbi telefonszámok egyiken jelentkezhetnek: 0911 265 372 vagy 0911 211 862; ill. 2021. május 8-án, szombaton a kultúrházban 9.00 órától 15.00 óráig, ahol személyesen várom a jelentkezőket. A jelentkezést az érdeklődő helyett az egyik hozzátartozó is elvégezheti. Minden érdeklődőt időben tajékoztatni fogunk az oltás pontos időpontjáról, amint az lehetséges. Tisztelt lakosok, kérem Önöket éljenek ezzel a lehetőséggel és jelentkezzenek. Természetesen idővel az oltáson való részvétel elérhető lesz a többi korosztály számára is. Nagy öröm és büszkeség, hogy azon falvak közé tartozhatunk a járásban és a megyében, akik lakosaik számára az elsők között tudják biztosítani ezt a lehetőséget.

Tisztelettel:

Csady Zsuzsanna, polgármester asszony

Dátum vloženia: 6. 5. 2021 15:29
Dátum poslednej aktualizácie: 6. 5. 2021 15:53
Autor: Správce Webu