Menu
Obec Čierna Voda
Čierna Voda
Čierna Voda
Feketenyék

Odpis elektromerov - Villanyórák leolvasása

Odpis elektromerov - Villanyórák leolvasása 1

Oznamujeme Vám, že 14.4. - 15.4.2021 bude prebiehať odpočet elektromerov v našej obci.
Értesítjük a lakosokat, hogy 2021.április 14-én és 15-én kerül sor községünkben a villanyórák leolvasására.

Oznamujeme Vám, že 14.4. - 15.4.2021 bude prebiehať odpočet elektromerov v našej obci. Odpočet sa týka všetkých odberateľov elektriny, bez ohľadu na dodávateľa. V prípade, ak si odberateľ nepraje vstup odpočtára do dvora/domu, môže stav zanechať na viditeľnom mieste na lístočku (schránka , brána). Na lístočku musí byť výrobné číslo alebo čiarový kód elektromera, stav a podpis.

 

Értesítjük a lakosokat, hogy 2021.április 14-én és 15-én kerül sor községünkben a villanyórák leolvasására. A leolvasás minden villamosenergia-fogyasztóra vonatkozik, függetlenül a szolgáltatótól. Abban az esetben ha nem szeretné, hogy a leolvasást végző személy belépjen otthonába, látható helyre (postaláda, kapu) tegye ki a leolvasott állást. Az alábbi információk feltüntetése szükséges: villanyóra sorszáma vagy vonalkódja, villanyóra állása és aláírás.

Dátum vloženia: 8. 4. 2021 13:00
Dátum poslednej aktualizácie: 8. 4. 2021 13:03
Autor: Správce Webu