Menu
Obec Čierna Voda
Čierna Voda
Čierna Voda
Feketenyék

Odpis vodomerov - Vízórák leolvasása

Odpis vodomerov - Vízórák leolvasása 1

Západoslovenská vodárenská spoločnosť oznamuje občanom, že od 06.04.2021 (utorok) budú poverení pracovníci vykonávať odpis stavu vodomerov v našej obci.
A Nyugatszlovákiai Vízművek értesítik a lakosokat, hogy 2021.04.06-tól (kedd) megkezdik a vízórák állásának leolvasását falunkban.

Západoslovenská vodárenská spoločnosť oznamuje občanom, že od 06.04.2021 (utorok) budú poverení pracovníci vykonávať odpis stavu vodomerov v našej obci. Žiadajú občanov, aby umožnili prístup k svojim vodomerným šachtám, prípadne nechali stav vodomeru na viditeľnom mieste.

A Nyugatszlovákiai Vízművek értesítik a lakosokat, hogy 2021.04.06-tól (kedd) megkezdik a vízórák állásának leolvasását falunkban. Kérik Önöket, hogy tegyék lehetővé a vízórákhoz való hozzáférést. Amennyiben nem tartózkodik otthon, kérik, hogy olvassák le a vízóra állását és látható helyre helyezzék ki.

Dátum vloženia: 1. 4. 2021 10:03
Dátum poslednej aktualizácie: 1. 4. 2021 10:09
Autor: Správce Webu