Menu
Obec Čierna Voda
Čierna Voda
Čierna Voda
Feketenyék

Odpis vodomerov - Vízórák leolvasása

Odpis vodomerov - Vízórák leolvasása

Západoslovenská vodárenská spoločnosť oznamuje občanom, že od 07.10.2021 (štvrtok) budú poverení pracovníci vykonávať odpis stavu vodomerov v našej obci.
A Nyugatszlovákiai Vízművek értesítik a lakosokat, hogy 2021.10.07-től (csütörtök) megkezdik a vízórák állásának leolvasását falunkban.

Západoslovenská vodárenská spoločnosť oznamuje občanom, že od 07.10.2021 (štvrtok) budú poverení pracovníci vykonávať odpis stavu vodomerov v našej obci, len u zákazníkov, ktorí sú napojení na kanalizáciu. Žiadajú občanov, aby umožnili prístup k svojim vodomerným šachtám, prípadne nechali stav vodomeru na viditeľnom mieste.

A Nyugatszlovákiai Vízművek értesítik a lakosokat, hogy 2021.10.07-től (csütörtök) megkezdik a vízórák állásának leolvasását falunkban, csak azoknál az ügyfeleknél, akik rá vannak csatlakozva a kanalizációra. Kérik Önöket, hogy tegyék lehetővé a vízórákhoz való hozzáférést. Amennyiben nem tartózkodik otthon, kérik, hogy olvassák le a vízóra állását és látható helyre helyezzék ki.

Dátum vloženia: 7. 10. 2021 9:04
Dátum poslednej aktualizácie: 7. 10. 2021 9:23
Autor: Správce Webu