Menu
Obec Čierna Voda
Čierna Voda
Čierna Voda
Feketenyék

Odpis vodomerov - Vízórák leolvasása

Odpis vodomerov - Vízórák leolvasása 1

Západoslovenská vodárenská spoločnosť oznamuje občanom, že od 04.04.2023 budú poverení pracovníci vykonávať odpis stavu vodomerov v našej obci.
A Nyugatszlovákiai Vízművek értesítik a lakosokat, hogy 2023.04.04-től falunkban megkezdik a vízórák állásának leolvasását.

Západoslovenská vodárenská spoločnosť oznamuje občanom, že od 4. apríla 2023 (utorok) do 8. apríla 2023 (sobota) budú poverení pracovníci vykonávať odpis stavu vodomerov v našej obci. Žiadajú občanov, aby umožnili prístup k svojim vodomerným šachtám, prípadne nechali stav vodomeru na viditeľnom mieste.

A Nyugatszlovákiai Vízművek értesítik a lakosokat, hogy 2023. április 4-től (kedd) 2023. április 8-ig (szombat) megkezdik a vízórák állásának leolvasását falunkban. Kérik Önöket, hogy tegyék lehetővé a vízórákhoz való hozzáférést. Amennyiben nem tartózkodik otthon, kérik, hogy olvassák le a vízóra állását és látható helyre helyezzék ki.

Dátum vloženia: 30. 3. 2023 8:48
Dátum poslednej aktualizácie: 30. 3. 2023 8:55
Autor: Správce Webu